8 טיפים למיתוג העסק הדיגיטלי

תהליך מיתוג של עסק דיגיטלי הוא תהליך מורכב אשר מצריך לא מעט מחשבה ויצירתיות. במאמר זה נציג בפניכם 10 טיפים למיתוג העסק הדיגיטלי, אותם תוכלו ליישם כבר עכשיו, באמצעות סטודיו מקצועי.

 

מיתוג העסק הדיגיטלי: הדרך הטובה ביותר לקדם את העסק שלכם בעידן תחרותי ודיגיטלי

מיתוג עסקי הוא תהליך מורכב אשר צריך להיות מלווה באמצעות סטודיו מקצועי. על מנת ליצור בידול מהמתחרים ונוכחות ברשת, איגדנו בעבורכם את מיטב הטיפים לצורך מיתוג העסק, מפי המומחים. מוכנים? בואו נתחיל.

  1. עיצוב לוגוכרטיס הביקור של העסק הדיגיטלי שלכם הוא כמובן הלוגו. משום כך, חשוב לבצע חשיבה מעמיקה באמצעות מעצבים גרפים וכן קופירייטרים לצורך יצירת לוגו קליט אשר יגרום לקהל הלקוחות להתחבר אליהם ולהבין את ערכי המותג של העסק. עיצוב הלוגו מתבסס על גופן וצבע אשר מתאים לערכי המותג, כמו גם עיצוב לוגו אשר מותאם לרשתות החברתיות.
  2. בניית שפת מותג – שפת מותג היא למעשה שפה גרפית אשר תעניק לעסק הדיגיטלי נופך ייחודי, וזאת בכדי ליצור בידול ממתחרים להם עסק דומה לשלכם. שפת המותג צריכה להיות, אחידה וכן מדויקת מבחינת העברת המסר אל קהל הלקוחות הקיים, כמו גם הפונטציאלי.
  3. עקביות – נדבך משמעותי מתהליך מיתוג של עסק נוגע לעקביות. למעשה, העסק הדיגיטלי שלכם חייב להיות עקבי מבחינת אלמנטים של פונט, עיצוב וצבע, ולכן חשוב לשמר את שפת המותג כפי שציינו לעיל באופן כזה אשר מתבצע לא רק באתר עצמו אלא גם בדיוור הישיר אותו מקבל הלקוח.
  4. חקר מתחרים – על מנת שתוכלו לבנות מיתוג עסקי מוצלח, חשוב לבחון את המתחרים שלכם מבחינת החוזקות והחלושות, ובהתאם לכך להבליט את היתרונות שלכם.
  5. פלח יעד – הבנה של מי הוא קהל הלקוחות הינו חיוני, ולכן חשוב לבצע פילוח קהלי יעד מקצועי אשר מתמקד בצרכים של הלקוח ובחוויות השירות אותה הוא מבקש לקבל, הן באמצעות סקרים אותם תוכלו להעביר והן באמצעות פילוח אשר נעשה בהתאם לגיל, מקום מגורים, תחביבים ועוד. בניית המיתוג מתבססת על מתן מענה בעבור הלקוח, בהתאם למחקר אותו תבצעו.
  6. סלוגן – מיתוג מצוין הוא מיתוג אשר בנוי על סלוגן קליט וחיובי, ולכן חשוב לדייק את הסולגן מבחינת המיתוג ל 3-5 מילים בלבד.
  7. בניית נכסים דיגיטליים – ככל שתבנו יותר נכסים דיגיטליים במסגרת המיתוג, כך ניתן יהיה לבלוט בשטח הדיגיטלי ולבנות נוכחות חזקה אשר מבוססת על נכסים דיגיטליים ברשתות החברתיות וכן אתר.

מדד בעלייה

 

מעוניינים לקבל מידע נוסף? נציגי ג'ירפיקה כאן לרשותכם

סטודיו ג'ריפיקה הינו סטודיו מוביל אשר מתמחה במיתוג לבעלי עסקים, בהתאמה אישית. נציגי החברה ישמחו לסייע לכם לצורך בנייה של מיתוג עסקי מנצח, באמצעות יצירת קשר באתר או בחיוג למספר 052-4411445.

אולי יעניין אותך גם

מסך מחשב
מיתוג ושיווק
איך לבנות דפי נחיתה

כמעט לכל אתר אינטרנט השייך לעסק כלשהו יש דף נחיתה. דף נחיתה הוא בעמם דף העוסק בשיווק אינטרנטי של העסק.  זהו הדף הראשון שהלוקח נחשף

קרא עוד »
איש שיווק
מיתוג ושיווק
איך לשווק מכשור חכם לבית

לא מזמן החלטתם שאתם רוצים לשווק מכשור חכם לבית? ברור לכם שאנשים ירצו לקנות מכם מכשירים כאלה ואתם תוהים איך נכון יהיה לעשות זאת? אם

קרא עוד »
איש מקצוע
מיתוג ושיווק
תוכן מעורב OUT החל מדצמבר הקרוב

גוגל אוהבת להפתיע את הגולשים, העסקים וכמובן – מקדמי האתרים, עם עדכונים מעניינים שחלקם באים לטובת הגולש וחלקם מקשים על חיי מקדם האתרים. עדכון חשוב

קרא עוד »
עובדים בחברה
מיתוג ושיווק
שיווק לחברות הגדולות

בימים של היום, למוצר אין אפשרות להצליח ללא שיווק. גדול או קטן ככל שיהיה, כל מוצר, החל ממוצרי מזון ועד מוצרי ניקוי, זקוקים לשיווק. ואם

קרא עוד »
אתר
מיתוג ושיווק
שירותי גוגל פרסום

באמצעות מנוע החיפוש הגדול בעולם תוכלו לקבל שירותי פרסום מתקדמים אשר יגדילו את החשיפה לבית העסק, כמו גם את ההכנסות. כיצד עושים את זה? המומחים

קרא עוד »