שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest

קידום אתרים ממומן – בעל המאה הוא בעל הדעה

הסופר המפורסם דיימון ראניון כבר כתב באחד מספריו: "הכסף הוא לא הכול בחיים! הוא רק 99% מהם". זוהי אולי אמירה עצובה, אך אין ספק שבעולם של היום הכסף מניע הרבה מאוד גלגלים. יעיד על כך כל אחד עם סכומי כסף גדולים. החיזור אחרי בעל ההון לצורכי השקעות, הלוואות או סתם מענקים יכול להיות אינטנסיבי במיוחד. עולם הרשת אינו שונה משאר התחומים כאשר זה מגיע לכסף. אדם עם כיסים עמוקים או כזה שמחליט להשקיע מכספו יכול לשים לב כי תהליכים שבדרך כלל לוקחים זמן יכולים להיות קצרים בהרבה כאשר שולפים את הארנק מהכיס. קידום אתרים ממומן הוא רק אחד מן התחומים בהם הכסף משחק תפקיד מרכזי, אבל רצוי להבין את הכדאיות של התהליך לפני שליפת השטרות.

קידום אתרים ממומן

מבינים את הסיבה – קידום אתרים ממומן

 קיצור תהליכים

לא מפתיע לגלות שבאמצעות תשלום ניתן לקצר משמעותית את התהליכים בקידום אתרים. תהליך אורגני דורש מאות שעות של עבודה, הכנסת תוכן חדש באופן קבוע, שיפור האתר והנראות שלו ויד מתמדת על הדופק מול המתחרים. קידום אתרים ממומן לעומת זאת, מאפשר לאתר להגיע לראש רשימת החיפוש באמצעות לחיצת כפתור. כל חיפוש כזה ולחיצה דורשים מבעל האתר לשלם תמורתם, אך אם מדובר על ליד נכנס שמאפשר להרוויח כסף ההשקעה יכולה להיות שווה. בעסק בו כל ליד יכול לסגור עסקה של מאות או אלפי שקלים, ליד שעלותו כמה עשרות של שקלים הוא זניח ביחס לתוצאה המצופה ולכן לעיתים עבור עסקים מסוג זה משתלם יותר לבצע תהליך של קידום אתרים ממומן.

בראש התוצאות

חשוב להבין כי חתימה על קידום אתרים ממומן אצל גוגל משמעותה קפיצה ישירה אל ראש הרשימה. לא מדובר על תהליך סיזיפי של טיפוס שני מקומות מעלה וחזרה של שלושה אחורה או עלייה הדרגתית. בבת אחת, גם אם מדובר על אתר שהיה בדף 73 בתוצאות החיפוש, קופץ האתר אל התוצאות הראשונות המוצגות לגולש. עבור כל עסק הדבר יכול להיות נקודת פתיחה נהדרת ורבת רווחים, וכאשר ישנם מתחרים רבים בשוק התוצאה הופכת להיות אפילו יותר משמעותית.

עסק ואתר חדש

עסק שנפתח נתקל במגוון של קשיים. אחד העיקריים שבהם הוא הצורך ליצור קהל נאמן שילך עם העסק, יכיר אותו ויהפוך אותו למותג. קידום אתרים ממומן מדלג בקלילות מעל הבעיה הזו ומאפשר לכל עסק להפוך להיות ממותג ומוכר באמצעות לחיצת כפתור. העובדה שאתר מופיע בתוצאות הראשונות של שורת החיפוש נותנת לו יתרון ענק על פני המתחרים, גם אם מדובר בעסק שנפתח לפני יומיים מול מותגים מוכרים בשוק. החיפוש והמידע הפרוש באינטרנט הוא הקובע, ולכן לעסק חדש לפעמים שווה לשלם על תוצאות הקידום בכדי לפרוץ אל שוק סגור ולהתחיל להפגין בו נוכחות.

גם אתם יכולים להיות בטופ

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

סגירת תפריט