3 סיבות להפוך את האתר שלכם לאפליקציה

בעלי אתרים רבים תרים אחר מידע שיאפשר להם לדעת איך יוכלו להפוך את האתר שלהם לאפליקציה. עובדה זו ידועה לנו, משום שתיבת המייל שלנו התמלאה בשאלות בנושא. החלטנו שלא להישאר אדישים לביקוש והוצאנו סדרת מדריכים מקיפה שעוסקת בנושא. מדריך זה והאחרון בסדרה ירכז בפניכם את 3 הסיבות שיגרמו לכם לבצע את ההליך. הישארו כאן ותגלו את כל המידע הרלוונטי. 

 

 הגישה לתוכנות המכשיר נוחה יותר

גולשים רבים יוכלו להעיד שהשימוש באפליקציות נתפס מבחינתם כנוח ביותר. שכן, אלה מאפשרות גישה נוחה לתוכנות שקיימות במכשירי הסלולר, לדוגמא:

  • מצלמה
  • שיחות טלפון
  • אנשי קשר
  • מיקום ועוד

יתרון זה טומן בחובו פלוס נוסף שחשוב לציין. מדובר כמובן בחוויית המשתמש שהופכת את הגלישה באפליקציה לנוחה במיוחד.

 הגישה לתוכנות המכשיר נוחה יותר 

אפליקציות עובדות ללא חיבור לרשת

אי אפשר להציג בפניכם את 3 הסיבות שיגרמו לכם לבצע הפיכת אתר לאפליקציה מבלי לציין את אפשרות הגלישה במצב לא מקוון. מדובר בהבדל מהותי שאי אפשר להתעלם ממנו. שכן, הגולשים לא יכולים להתחבר לאתר כשאין להם חיבור לרשת. בעוד החיבור לאפליקציה יכול להתבצע לעיתים תוך הצגת תוכן בסיסי ושימוש בפונקציות מסוימות. נציין שתרחיש זה בא לידי ביטוי לעיתים באפליקציות בנקאיות. שכן, אלה מספקות לגולשים גישה לתוכנות הבאות ללא חיבור לרשת:

  • חישוב מס
  • חישוב תשלומים ועוד

 

האפליקציה מאפשרת התאמה אישית

סביר להניח ששאלתם את עצמכם לא פעם למה כדאי להפוך אתר לאפליקציה? ובכן, אם שאלה זו עדיין מטרידה אתכם, כדאי שתדעו שהאפליקציה תאפשר לכם לבצע התאמה אישית. שכן, זו שואפת להציע תקשורת מותאמת לכל משתמש בהתאם למיקום ותחומי העניין שלו. אם לא די בכך, תוכלו גם לעקוב אחר המעורבות של הלקוחות ולהשתמש באינפורמציה, כדי להציע להם עדכונים שמותאמים להם באופן אישי.

האפליקציה מאפשרת התאמה אישית

רוצים להמיר את האתר? כדאי שתפנו לחברה מומלצת

המרת אתר לאפליקציה זה לא עניין של מה בכך. זו העת לגלות שכדאי להימנע מביצוע ההמרה באופן עצמאי. שכן, מדובר בתהליך שצריך להתבצע על ידי מומחים בתחום שמכירים בהליך, כדי שיתאפשר להציג את העסק שלכם על הצד הטוב ביותר. זו העת לחפש חוות דעת ברחבי הרשת אודות חברות מסוג זה, כדי שתוכלו להיות בטוחים בבחירה שלכם. נדגיש שניתן לקבל אינפורמציה עדכנית ואמינה בפלטפורמות הבאות:

  • לשונית הביקורות של גוגל
  • פורומים שפונים לבעלי עסקים
  • בקבוצות פייסבוק של עצמאיים

 

מילים אחרונות לסיום

עד כאן 3 הסיבות שיגרמו לכם להפוך את האתר לאפליקציה. בשלב זה אתם יודעים שמדובר בתהליך חיוני שכדאי לבצע עוד היום. זכרו, עליכם לערוך בירור מעמיק ככל הניתן, כדי שתוכלו להיות בטוחים בכך שפניתם לחברה מוסמכת ומומלצת. נאחל שתשיקו בקרוב את האפליקציה שתאפשר לגולשים שלכם ליהנות מיתרונותיה הרבים של האפליקציה.

3 סיבות להפוך את האתר שלכם לאפליקציה

אולי יעניין אותך גם

אתר מותאם
בניית אתרים
איך בונים אתר אינטרנט

בשוק של היום אין כמעט ענף בו עסק יכול להתקיים ללא נוכחות באינטרנט מכל סוג שהוא – עמודים ברשתות החברתיות, לעיתים אפליקציה ייעודית לעסק וכמובן

קרא עוד »
דף אינטרנט
בניית אתרים
למי כדאי לבנות אתר בוויקס?

בונים אתר תדמית? רוצים לבנות דף נחיתה? מעוניינים להקים חנות אינטרנט קטנה? כדאי לכם לבנות אתר בוויקס! לפני שנתאר בהרחבה מי הם האנשים שכדאי להם

קרא עוד »
בניית אתרים
בניית אתרים לעסקים בישראל

בניית אתרים לעסקים יכולה להעניק לכל בית עסק את ההזדמנות לפרוץ גבולות ולהגדיל את ההכנסות. כיצד? להלן הפרטים. בניית אתרים לעסקים – יתרון משמעותי מדינת

קרא עוד »
איש קידום
בניית אתרים
בניית אתרים לקידום אתרים

בעולם הדיגיטלי היום,  כמעט כל מוצר, שירות או עסק שתפתחו מחייב אתר שיפרסם אותו. כלומר, שכמה שיותר אנשים ייכנסו לאתר ויחפשו אל המוצר שלכם. מהרגע

קרא עוד »