קורס סייבר – איפה כדאי ללמוד?

אחד מתחומי העיסוק הכי מעניינים בעידננו הדיגיטלי והטכנולוגי, הוא תחום הסייבר. נכון לשנת 2020, ישנם לא מעט מוסדות שונים ומכללות שבהן ניתן ללמוד קורס סייבר. לידיעתכם, בעידננו קיים מחסור של כוח אדם בתעשיית הסייבר הישראלית. לוקחים עליכם את האתגר? כל המידע הכי חשוב:

אז היכן לומדים קורס סייבר בימינו? בין אם אתם רק מתחילים להכיר ולהתעניין בעולם הסייבר, או שמא אתם כבר לאחר לבטים ממושכים, אנחנו שמחים לבשר לכם שאין צורך להמשיך ולהתלבט יותר מדי, ישנה מכללה איכותית שבה ניתן ללמוד את סוג הקורס הזה. אתם מוזמנים להכיר את מכללת ITSAFE – סטרטאפ ישראלי שהוקם בדיוק למטרות אלו. בואו נדבר על זה.

 

כל הסיבות ללמוד את מקצועות הסייבר הטכנולוגיים של 2020

מעוניינים או מעוניינות ללמוד קורס סייבר, אבל לא בטוחים לאיזו מכללה מומלץ להירשם? הכירו סטרטאפ ישראלי שנותן מענה למצוקת כוח האדם בתעשיית הסייבר הישראלית. בין אם ידעתם או אולי לא, כיום כבר ניתן ללמוד קורסים אלו באופן מקוון.

תוכלו להנות משיעורים מצולמים, סביבת מעבדה מקיפה, תרגילים ברמות שונות ועוד. עם המון ניסיון מקצועי ולמעלה מ-10 שנות ניסיון בעולם הסייבר, רומן זאיקין הוא איש מקצוע הסייבר אשר ממונה על ניהול הקורסים המקצועיים במכללה.

 

כמה תלמידים למדו עד היום במכללת ITSAFE והושמו במקומות עבודה?

נכון לשנת 2020, במכללת ITSAFE למדו אלפים של תלמידים אשר הושמו בחברות סייבר מובילות בתעשיית הסייבר הישראלית. אין ספק, בחירת הקריירה שלכם היא אחת ההחלטות הכי חשובות שתבצעו בחייכם, ולכן יהיה מומלץ לבצע את ההחלטה בראש שקול ובאופן מושכל.

יחד עם זאת, יהיה גם חשוב לזכור כי במקרים רבים, אנשים גם משנים את תחומי הלימוד שלהם תוך כדי הלימודים עצמם. אם כך, עבור המתלבטים שביניכם – אם עד היום שקלתם תחילת קריירה בעולם הסייבר אבל לא הייתם בטוחים, זה בדיוק הזמן להניח בצד את ההתלבטויות ולצעוד קדימה בתעשיית הסייבר הישראלית.

 

מקצועות הסייבר עד כדי כך מסקרנים ומרתקים

אין ספק כי מדובר במקצוע מאוד, אבל מאוד מעניין, שקיימים בו תמיד אפיקי קידום שונים ואפיקי התפתחות אישית ומקצועית. בסופו של דבר, אתם מעוניינים לבחור בקריירה שלא תפתח אתכם רק מקצועית וכלכלית, אלא גם תתרום לכם ברמה האישית.

אם אתם מעוניינים לעבוד בעתיד וללמוד בהווה עם אנשים איכותיים ביותר מעולם הסייבר, אז כנראה שהגיע הזמן להתחיל לבצע את השינוי שאתם חולמים עליו. מעוניינים בייעוץ נוסף ממומחים בתחום הסייבר? מכללת ITSAFE ממתינה לשאלותיכם ותהיותיכם, פנו עוד היום לקבל ייעוץ לימודים בתחום הסייבר. אל תשכחו, בכל מקרה, בין אם אתם בוחרים בתחום לימודים כזה או אחר, הייעוץ המקדים תמיד יהיה מומלץ, עד כדי חובה!

בהצלחה!

תלמיד

אולי יעניין אותך גם

שרטוטים
קורסים דיגיטליים
מהי תוכנת רוויט ולמה היא משמשת

תוכנת רוויט היא תוכנה מתקדמת אשר מאפשרת לאדריכלים לייעל את תהליכי העבודה ואף לייצר מודלים מדויקים באופן מהיר ואיכותי. כל הפרטים אודות התוכנה אשר משנה

קרא עוד »
קורסים דיגיטליים
חברות מובילות בלימודי מחשבים

מספר התלמידים במקצועות ההיטק גדל מדי שנה, לפי משרד החינוך כ-20 אחוז מכלל הסטודנטים בישראל כיום לומדים את מקצועות ההנדסה ומדעי המחשב, מסיבה זאת אנו

קרא עוד »
טכנולוגיה מתקדמת
קורסים דיגיטליים
אוטומציה עסקית

החיפוש אחר מקצוע מכניס שיהיה גם מעניין אינו פשוט. יש אומנם אנשים שיודעים כבר מגיל צעיר שהם ירצו להיות עורכי דין או רופאים, אך כל

קרא עוד »