תוכן מאובטח
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest

שירותי בדיקות חדירה לאפליקציות WEB ולתשתיות

[rank_math_breadcrumb]

בעידן שבו אנחנו חיים כמעט כל ארגון מחזיק את כל המידע השמור ביותר שלו במחשבים השונים, שכן המחשב הוא אחד מהכלים הכי משמעותיים שיש לנו. עם זאת, האם המחשבים שלנו כל כך מוגנים? והאם אדם שירצה לפרוץ, לחדור ולהשיג מידע מסווג לא יוכל לעשות זאת?

 

החשיבות של בדיקת חדירה

כשמדברים על בדיקת חדירות מדברים על בדיקות חוסן, שמטרתן למעשה לבדוק את החוסן של הארגון. כלומר, האם אדם שירצה יצליח לחדור את מערך האבטחה שיש לכם? המטרה היא לזהות את פגיעות האבטחה הקיימות בארגון וזאת על ידי תהליך של בדיקת PT שיטתית. במסגרת המבחנים הללו ישנה התמקדות בנושאים שונים כמו: הרשתות שלכם בארגון, היישומים שיש לכם ושבהם אתם עושים שימוש ואף בדיקה של מתקני החברה. התהליך כולו מתבצע בעזרת כלים טכנולוגיים מתקדמים וגם, כמובן, בעזרת אנשי המקצוע הכי טובים ומנוסים שיש בתחום הזה. חשוב להבין: בהחלט יכול להיות שאחרי בדיקת חדירות שכזו יסתבר שלא רק שניתן לפרוץ אל המידע שבארגון שלכם, אלא גם אפשר לעשות את זה בקלות. עם זאת, בהחלט עדיף לדעת מה המצב הקיים ובצורה כזאת להחליט מה עושים בנידון וכיצד ניתן יהיה להגביר את האבטחה.

 

ממי כדאי להזמין שירות בתחום הזה?

אם תעשו חיפוש באינטרנט אתם תגלו שיש היום לא מעט מומחים שעושים בדיקות חדירה שונות לארגונים. עם זאת, כמובן שלא כל חברה שאליה תוכלו לפנות תיתן לכם את השירות הכי טוב שיש ולכן יש טעם לבדוק את העניין הזה לעומק. זה לא משנה אם מה שאתם רוצים זה להזמין שירותי בדיקת חדירה לאפליקציה או כל בדיקת חדירה אחרת, כי מה שבטוח זה שצריך להפקיד את המשימה החשובה הזאת רק בידי מי שיוכל לתת לכם שירות מוביל ומקצועי. לכן יש טעם לבדוק ממתי החברה שאליה אתם עומדים לפנות באמת עוסקת בתחום הזה? והאם החברה היא בעלת מוניטין ושם בענף? בין אם אתם חושדים שניתן לחדור אל המידע שלכם בקלות ובין אם אין לכם מושג מה המצב שלכם בנוגע לנקודה הזאת, רצוי שתפנו אל הטובים ביותר ענף.

 

האם השירות הזה יעלה לכם הרבה?

חוששים להזמין שירותי בדיקת חדירה כי נדמה לכם שזו הולכת להיות עוד הוצאה כלכלית שקשורה לתקשורת בעסק? אם כך, כדאי שתדעו: היום המחירים של שירות כזה יכולים להיות נוחים וטובים. כתוצאה מכך שלא מדובר על בדיקה חד פעמית אלא על בדיקה שראוי לבצע בכל פרק זמן מסוים, כדאי שתבדקו מול החברות השונות איפה תקבלו את ההצעה הכי טובה שיש. מה שבטוח זה שאפילו אם המחיר של הבדיקה אינו נמוך, זה עדיין משתלם מאוד וזה עדיף על פני תיקונים שתצטרכו לעשות אם יחדרו למערכות שלכם בארגון.

אפליקציות מצליחות

תוכן עניינים