5 דברים שנמצאים בחבילה לאחסון אתרים

בשנים האחרונות הטכנולוגיה התפתחה והתקדמה וכיום היא משמשת אותנו עבור תחומים שונים ורבים.

עם התפתחות הטכנולוגיה, הקמת אתרים לעסק נהפכה לעניין פופולרי ושכיח בקרב עסקים ושירותים שונים.

כאשר מקימים אתר מתעורר צורך להשתמש בשירותים שונים כגון: קידום אתרים, תיקון תקלות טכניות באתר וחבילת אחסון אתרים מהיר.

 

מהי חבילה לאחסון אתרים?

אחסון אתרים הינו שירות שימושי המאפשר לכל אחד לפרסם את האתר שלו ולהעניק לציבור גישה אליו ברשת האינטרנט. המערכת של האתר תרוץ על שרת האחסון שישמש כ"בית" לאתר שלכם. כיום, קיימים 4 סוגים מרכזיים של אחסון אתרים:

  1. אחסון שיתופי: אחסון שיתופי הינו שיטת אחסון בה האתר משותף יחד עם עוד אתרים רבים. חבילות אחסון אלו יעלו פחות אך הן עלולות להשפיע על הביצועים של האתר ולהאט אותם.
  2. אחסון וירטואלי: אחסון שמחלק את השרת לכמה שרתים וירטואליים ומספק לאתר סביבה משלו.
  3. אחסון ייעודי: אחסון יקר מאוד שהופך אתכם ליחידים שמשכירים את השרת.
  4. אחסון ענן: מספר שרתים שמאחסנים קבוצה גדולה של אתרים.

 

חברות אחסון אתרים מספקות חבילות שונות שיספקו לכם אפשרויות מתקדמות. להלן 5 דוגמאות לדברים שחבילת אחסון לאתרים תספק לכם:

מספר אתרים

כאשר אתם רוכשים חבילת אחסון אתרים עליכם לברר כמה אתרים השירות מאפשר לכם להתקין. שימו לב שאתם בוחרים בחבילת אחסון שמספקת לכם את מספר האתרים לו אתם זקוקים וממלאה את כל הצרכים שלכם. בנוסף, עליכם להביא לתשומת ליבכם שפעמים רבות כתוב בחבילות אחסון אתרים שאתם מקבלים מספר אתרים ללא הגבלה עם שטח אחסון נמוך. מומלץ לא לרכוש חבילת אחסון כזו משום שלא תוכלו להשתמש בה.

 

שטח אחסון

שטח אחסון הינו נתון חשוב ומשמעותי עבורכם. טרם רכישת חבילת האחסון, עליכם לברר לכמה שטח אחסון אתם זקוקים עבור האתר שלכם. משקל של עמוד ממוצע הינו MB2 והוא עולה כאשר אתם מוסיפים מדיה וקבצים כבדים. לרוב, חבילות האחסון הפשוטות יספקו לכם שטח אחסון של 500MB .

 

תעודת SSL

תעודת SSL מאפשרת לאתרים לעמוד בתקן האבטחה ולהיחשב מאובטחים ובטוחים. כאשר אתם רוכשים חבילת אחסון אתרים, מומלץ לוודא שהיא כוללת התקנת תעודת SSL חינם.

 

גיבויים

על מנת למנוע מחיקה של תוכן באתר שנגרמת מפריצות לאתרים, מומלץ לוודא שחברת האחסון מספקת לכם גיבויים המתאימים לצרכי האתר שלכם. ישנה חשיבות רבה לגיבוי האתרים משום שכיום מספר גבוה מאוד של אתרים נפרץ כל יום.

 

תמיכה

חשוב מאוד לוודא שחברת אחסון האתרים בה בחרתם תספק לכם שירותי תמיכה אישיים שיסייעו לכם במקרה של תקלות טכניות שונות.

הקמתם אתר ואתם זקוקים לפעילות מהירה ולביצועים איכותיים? מומלץ להשתמש בחבילת אחסון אתרים מהיר בישראל שתייעל את שרתי האינטרנט ותשפר את הביצועים של האתר שלכם.

 

מחשב מחובר לשירות

אולי יעניין אותך גם

אחסון אתרים
אחסון אתרים
איך בוחרים שרת לאחסון האתר?

אחסון אתרים הוא חלק משמעותי בבניית אתר, לפעמים בעלי אתרים לא מבינים אפילו עד כמה! אחסון אתר משפיע באופן ישיר על חווית הלקוח, מהירות הגלישה

קרא עוד »
בדיקת אירוח אתרים
אחסון אתרים
אחסון אתרים – מה חשוב לבדוק?

מקימים אתר אינטרנט חדש? הפעילות של אתר האינטרנט שלכם צפויה לגדול בצורה משמעותית? בוודאי התחלתם לבדוק כבר על אחסון האתר שלכם לצורך כך. לפני שבוחרים

קרא עוד »