ראש התקדמות
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest

איך לבחור מקדם אתרים

[rank_math_breadcrumb]

קידום אתרים הוא אחד האלמנטים החשובים בעולם העסקים של היום. קידום אתרים, או באנגלית SEO, נועד כדי לגרום לאתר שלכם להופיע במקום גבוה בחיפוש בגוגל. מקדם אתרים עושה זאת דרך שימוש חוזר על ביטויים או מילים בתוך הטקסט שמופיע באתר, שנועדו להציג את האתר שלכם במקומות הראשוניים בגוגל כאשר מחפשים את אותן מילים.
כמו כן, חלק חשוב מקידום אתרים הוא להעלות את מספר הכניסות לאתר.  

עם השנים קידום אתרים נעשה מפותח יותר ויותר. יותר מקדמי אתרים מציעים את שירותיהם, יותר חברות מעסיקות מקדמי אתרים ומנועי החיפוש נעשו מתוחכמים יותר.

אז איך תדעו לבחור מקדם אתרים טוב מבין כל כך הרבה אפשרויות?

ראשית, כדי לבחור מקדם אתרים טוב זכרו שלא בהכרח האופציה הראשונה שמופיעה לכם בגוגל היא האפשרות הכי טובה שלכם- לא בטוח שאלו שמופיעים במקומות הראשונים הם האנשים שהייתם רוצים שיקדמו לכם את האתר. עברו על מספר תוצאות, קראו בעיון מה יש לכל אחד מהם להציע, שיקלו את כל האפשרויות.

מקם מקצועי

היזהרו מחיקויים!

היום, בגלל הנגישות של המידע והביקוש של מקצועות עסקיים-טכנולוגיים, המון אנשים "מגדירים" את עצמם SEO. שימו לב שאתם בוחרים מקדם אתרים "עם תעודות", מישהו שאפשר לסמוך עליו, שיש לו ניסיון, והכי חשוב- שיש לו המלצות.
קראו המלצות, התייעצו עם חברים, שאלו אנשים.

 

תוצאות בשטח

 

שימו לב שלמקדם אתרים שאתם בוחרים יש הוכחות לעבודתו. תבדקו באתרים של לקוחות אחרים שעובדים עם אותו מקדם, תראו איך נראה האתר שלהם וכמה הוא פופלרי.

 

התחייבות וחוזים

השתדלו לא לחתום על חוזה לשנה לפני שאתם בטוחים שזהו מקדם האתרים שאיתו אתם רוצים לעבוד. הרבה מקדמי אתרים יבקשו מכם לחתום איתם על חוזים- זה בסדר גמור, אבל השתדלו לחתום תחילה לפרק זמן קצר כדי לבחון את עבודותו לפני אתם מתחייבים לפרק זמן ארוך.

 

שקיפות

שימו לב שמקדם האתרים שאיתו אתם רוצים לעבוד מדבר אתכם בפתיחות- מעדכן אתכם על התקדמויות, משתף אתכם בפעולות הקידום שהוא עושה, גורם לכם להרגיש "בעניינים".

 

התאמה

בחרו מקדם אתרים שיצא לו להתנסות בקידום אתרים בתחום העיסוק שלכם. עדיף לכם לבחור מישהו שהוא בעל ניסיון בתחומכם, שחווה, קידם, התעסק בנושא שבו אתם מתעסקים.

 

מחיר

כאשר אתם בוחרים מקדם אתרים, עשו זאת רק לאחר שהשוותם מחירים, בדקתם וביררתם מהו המחיר האטרקטיבי ביותר שבו תוכלו להשיג את התוצאה הטובה ביותר.

בחירה נכונה של SEO, מקדם אתרים, מורכבת ממספר פרמטרים ושיקולים שונים ומגוונים. יש מספר דרכים לבחור מקדם אתרים איכותי, מקצועי וטוב. אל הבחירה הנכונה תגיעו רק אחרי חשיבה מעמיקה ושיקול כלל הפרמטרים.

תוכן עניינים