חפשו אתנו בפייסבוק
 
 
 
   
 
 
עמוד הבית » עורך מוסף "הארץ" בעקבות הלווית משפחת פוגל: "קיטש מטורף"
 
עורך מוסף "הארץ" בעקבות הלווית משפחת פוגל: "קיטש מטורף"
שי גולדן עורך מוסף "הארץ": "המדינה הופכת למודעת אבל מהלכת, אנשים השתגעו לגמרי"
 
printsendcomment
 


זוכרים את אורי תובל, עורך במוסף "הארץ", שקרא למשפחתו של רס"ן אלירז פרץ ז"ל "פאשיסטים ג'יהאדיסטים" לאחר שאלירז נפל בקרב ברצועת עזה? אז תובל התנצל על דבריו ומרים פרץ, אימו של אלירז ז"ל אליה כוונו הדברים, הודיעה כי היא סולחת לו. אבל לתובל הנ"ל יש בוס, שי גולדן שמו, עורך מוסף "הארץ". לגולדן יש חשבון טוויטר והעוקבים אחריו זכו לקרוא מה דעתו על רצח משפחת פוגל מאיתמר והאבל הנרחב שפשט בישראל והקיף, או כך היה נדמה לרגע, את כל הישראלים ללא הבדלי דעה והשקפה פוליטית, אולי אפילו את כל מי שרואה עצמו בן אנוש וחש צורך להתקומם נגד התופעה של שחיטת ילדים בשנתם.

את גולדן הטרידה דווקא התופעה של האבל הלאומי עצמו: "נהרות הקיטש המטורפים האלה עומדים להיצבע בקרוב מאוד באדום של דם. זאת הדרך היחידה שהאנשים כאן מכירים", כתב. וגם: "החדווה בה אנשים מתקבצים סביב פולחן האבל על משפחת פוגל היא כמו סדנת גיבוש לאומית לפני היציאה לסיבוב שפיכות הדמים הבא. רק בדם אנחנו מבינים". נדמה שמה שהכי הפריע לגולדן הוא שמישהו ירגיש שישראל צודקת: "כשאתה עומד מעל קבר טרי של ילדים שחוטים אתה תמיד צודק. אלוהים שישמור על כולנו מפני הצדק הזה שאנחנו נאחזים בו בהרתגשות שכזאת בישראל".

ועוד פנינה של גולדן: "מין, כמו התנחלות, הוא אקט אלים ופולשני. זה עניין של יהודים לקיים סקס עם האדמה ולמצוא בזה יופי וקדושה. אנשים עם מין ומתנחלים הם בהכרח סוטים".

נכון, מדובר בחשבון טוויטר אישי ולא בפרסום רשמי, אבל חשבנו שראוי שקוראי העיתונים בישראל יכירו מעט יותר את מי שכותב להם אותם ואת השקפת עולמו כפי שהוא מבטא אותה ללא אילוצי עריכה.עדכון: שי גולדן סגר את חשבון הטוויטר שלו, שעה לאחר פרסום הכתבה אצלנו.

 
    הדפסת כתבה print שלח לחבר send תגובה לכתבה comment
 
תגיות:

 
 
ידיעות נוספות
 
תגובות
 
 

facebookrsstwitteryoutube
הצטרפות לרשימת תפוצה
תגובות
תגובותהכי חדשהכי פופולרי
תגובות
 
 
פס
רוגטקה ניהול קמפיינים ברשת עיצוב ובניית האתר