חפשו אתנו בפייסבוק
 
 
 
   
 
 
עמוד הבית » רזי ברקאי בוידוי מפתיע, בן כספית בשלו
 
רזי ברקאי בוידוי מפתיע, בן כספית בשלו
לפי ברקאי חלק מהתקשורת קשר נגד נתניהו, לפי כספית ההפך הוא נכון
 
printsendcomment
 
כפי שהראינו כאן לא פעם ולא עשר פעמים, כלי תקשורת מסוימים עשו כל מאמץ להכפיש את נתניהו. לא מדובר בביקורת עניינית, למשל על הבטחות של נתניהו לבוחריו שלא קוימו מצידו, על הקפאת ההתנחלויות או על מכת ההסתננות (עד לשבועות האחרונים). ההתקפות על נתניהו נחלקו לשני סוגים: הראשון, עניינים רכילותיים שנגעו לעוזרות בית, לבנים של נתניהו, לתשלומים שקיבל כשהיה אזרח פרטי ואפילו לכך שהוא לא מראה דוגמא אישית ונוסע באוטובוס. הסוג השני כולל התקפות על רקע אידיאולוגי - כלי התקשורת לא הסתפקו ב"נאום בר-אילן" וכל ויתור של נתניהו, כל קו אדום שחצה הפך להיות נקודת הפתיחה לדרישות הבאות בתור מצד התקשורת. 

רזי ברקאי, לא מישהו שניתן להגדיר כאוהב נתניהו, אמר בשבוע שעבר כי חלק מהתקשורת קשרה קשר נגד נתניהו או במילים פחות קשות, כי התקשורת אינה סובלת את נתניהו. לא מדובר בחידוש מדהים - הדברים ידועים והיו גם אנשי תקשורת אחרים שאמרו זאת, חלקם במהלך הקדנציה הקודמת של נתניהו וחלקם בקדנציה הנוכחית. אגב, בן כספית היה אחד מהם (ותודה לנרי אבנרי).

היום טוען בן כספית כי הקשר שנקשר היה של נתניהו נגד התקשורת, אם התקשורת קשרה נגד מישהו הרי שזה היה נגד אהוד אולמרט. שזה די הגיוני חוץ מזה שממשלת נתניהו הצילה פעמיים את ערוץ 10 לאחר שהיה אמור להיסגר, שאהוד אולמרט לא מועמד לדין בגלל התקשורת אלא בעיקר בגלל אנשים כמו יואב יצחק שדווקא לא זרמו עם התקשורת ושבן כספית עצמו מקבל משכורת מהטלווזיה חינוכית שהיא במימון מדינת ישראל. למרות אומץ ליבו ודעותיו הידועות נגד נתניהו כספית לא הודח מתפקידו. 

מבלי להישמע פרנואידי בעצמי, אולי זה הקשר שנתניהו קשר - ככל שיתן לאנשים כמו בן כספית במה רחבה יותר לשטוח את שנאתם, כך נתניהו יראה טוב יותר.  

       

 
    הדפסת כתבה print שלח לחבר send תגובה לכתבה comment
 
תגיות:

 
 
ידיעות נוספות
 
תגובות
 
 

facebookrsstwitteryoutube
הצטרפות לרשימת תפוצה
תגובות
תגובותהכי חדשהכי פופולרי
תגובות
 
 
פס
רוגטקה ניהול קמפיינים ברשת עיצוב ובניית האתר