חפשו אתנו בפייסבוק
 
 
 
   
 
 
עמוד הבית » 'ישראל שלי' נגד אור הלר: סיכום ביניים
 
'ישראל שלי' נגד אור הלר: סיכום ביניים
אור הלר תוקף בחזרה ו'ישראל שלי' מוציאה דו"ח
 
printsendcomment
 


ישראל שלי ואור הלר. ויקיפדיה ופלאש90

בפרק הקודם: הכתב הצבאי של ערוץ 10, אור הלר, יצא בשבוע שעבר עם סקופ -  הקלטה בה סא"ל שלום אייזנר מבקר את הרמטכ"ל. 'האגודה לזכות הציבור לדעת' מגישה תלונה נגד הלר וערוץ 10 על האזנת סתר לחגית ריין שהציתות היה לשיחתה עם אייזנר. אור הלר בתגובה לרדיו 'גלי ישראל' (התכנית של אראל סג"ל ואבישי עברי) אמר כי הוא כלל לא ראיין את חגית ריין אלא קיבל את החומר מהצלם-מקליט של הערוץ ולאחר התלבטות פרסם את החומר. הוא חזר על הטענה כי חגית ריין ידעה על ההקלטה, גם אם לא הבינה את ההשלכות שלה. הלר תקף את 'ישראל שלי' ואף טען כי הוא שוקל נגדם תביעת דיבה על דברים שנאמרו בסרטון שיצא נגדו. את אתר 'לאטמה' תקף על כך שהוא מאפשר הסתה נגדו וטוקבקים שבהם איחולים למותו וכינויו כ"נאצי". הצגתו כקורבן רדיפה מופיעה, כמה מפתיע, גם בכותרת הכתבה ב'הארץ'. מהצד שני, הלר התנצל בפני חגית ריין ואמר כי לא התכוון לפגוע בה. 

אז לגבי 'לאטמה', נגלה שהמדיניות שלנו היא לצנזר תגובות המשוות לנאצים ובוודאי תגובות המאחלות מוות ליריבים פוליטיים. אצלנו, בניגוד לעיתון מכובד כ'הארץ', אפילו לא נשקול להעלות טור שבו המלצה להרוג עיתונאים או בני אדם אחרים במידה וכל חטאם הוא הימצאות באחד מצידי הקו הירוק. אין זה אומר שאנחנו מגיעים תמיד ל-100% הצלחה, גם באתרים גדולים לא. בנענע 10 למשל, יש תגובות לא מעטות המשוות את הלר להיטלר ומאחלות לו איחולים לא נעימים, יש גם מספר תגובות מהסוג הזה נגד הסמח"ט לשעבר. חשוב לציין שאנחנו לא מצנזרים תגובות מאוד לא יפות מימין ומשמאל כל עוד הן לא חוצות קו אדום ברור.

ולעצם העניין: 'ישראל שלי' הוציאו אתמול דו"ח שתמציתו היא כי מעבר לשאלה הפלילית שתיחקר במשטרה ערוץ 10 עבר עבירה אתית חמורה, הערוץ והכתב לא הבהירו לצופים כי אייזנר לא היה מודע שהוא מוקלט והסכמתה של חגית ריין להקלטה היתה לדברים שלה ולא לדבריו של אייזנר. 

אגב, הלר אמר אתמול בתכנית הרדיו כי למרות שדעותיו ברורות, הסיקור שלו את ההתיישבות נעשה באופן מקצועי.  לגבי השאלה הזו לפחות תוכלו לעשות חיפוש קטן אצלנו ולהכריע בעצמכם.   
 
    הדפסת כתבה print שלח לחבר send תגובה לכתבה comment
 
תגיות:

 
 
ידיעות נוספות
 
תגובות
 
 

facebookrsstwitteryoutube
הצטרפות לרשימת תפוצה
תגובות
תגובותהכי חדשהכי פופולרי
תגובות
 
 
פס
רוגטקה ניהול קמפיינים ברשת עיצוב ובניית האתר