חפשו אתנו בפייסבוק
 
 
 
   
 
 
עמוד הבית » מהמקפצה
 
מהמקפצה
בערוץ 2 מרגישים שאתם עובדים אצלם ולא ההיפך
 
printsendcomment
 


יונית לוי. תצלום:ויקיפדיה

קיראו שוב מה שכתבנו כאן אתמול על ה"כתבה" של אוהד חמו מערוץ 2 בנושא "האיום החדש של הימין הקיצוני בישראל - כלבים בתחפושת". קיראו שוב ואז צפו ב"התנצלות" שהקריאה יונית לוי אתמול (וידאו של "ישראל שלי"):
רק אתמול הציגה לכם האישה הזאת תמונה שרצה בפורומים ברשת כפיסת חדשות לוהטת על איום חדש ומפחיד שמתרגש על ישראל והיום הופ! כלום לא קרה, חוזרים לשגרה. מערכת מקצועית שמכבדת את עצמה היתה נאלצת לשים אתמול קץ להעסקתו של אוהד חמו. מעל גודל מסוים, פדיחות מקצועיות מאלצות מערכת מקצועית לנפות את חבריה שכשלו.

הטעות של חמו לא היתה סתם טעות בשיקול דעת. הוא עשה אייטם במהדורה המרכזית מתמונה של כלב (!) שרצה באינטרנט. הדבר שקול לאייטם על גל אלימות בגני הילדים בעקבות הסרטון "צ'ארלי נשך את לי את האצבע". אפילו מערכת לאטמה ידועת הסבל לא הצליחה להיזכר באייטם כל כך מרכזי בחדשות שסבל מבדיקת עובדות כה שטחית. כל מערכת החדשות הגדולה והחזקה של חדשות 2 לא הצליחה לעשות חיפוש תמונות בגוגל? או אולי ידעו שמדובר בתמונה תמימה וניסו בכל זאת לייצר מצג שווא של איום ימני חדש על ישראל? במקרה כזה הבעיה חמורה הרבה יותר, כי אז לא מדובר בכתב טיפש ועורך רשלן אלא במערכת שלמה של אנשים שבטוחה שכל מליוני צופיה הם חבורת מטומטמים שיקנו כל פנטזיה פרועה לו רק תשודר בטלויזיה.

רק לפני שלושה שבועות דיווחנו כאן על "התנצלותו" של אמנון אברמוביץ', מאותו אולפן באותה חברת חדשות. זה לא צירוף מקרים, זה דפוס פעולה. הם משקרים ואז "מתנצלים" ואז ממשיכים בשלהם. אין דרך אחרת לתאר את מה שמרגישים בערוץ 2 כלפי צופי החדשות שלהם חוץ מזלזול עמוק. אותו זלזול שמאפשר ליונית לוי "לתרגם" בשבילכם את נאום ראש הממשלה בקונגרס. מערכת חדשות ערוץ 2 כפי שהיא כרגע לא מכבדת את עצמה, לא מכבדת את צופיה ולא ראויה להיקרא מערכת חדשות.
 
    הדפסת כתבה print שלח לחבר send תגובה לכתבה comment
 
תגיות:

 
 
ידיעות נוספות
 
תגובות
 
 

facebookrsstwitteryoutube
הצטרפות לרשימת תפוצה
תגובות
תגובותהכי חדשהכי פופולרי
תגובות
 
 
פס
רוגטקה ניהול קמפיינים ברשת עיצוב ובניית האתר