חפשו אתנו בפייסבוק
 
 
 
   
 
 
עמוד הבית » אבירמה בשמי היהלומים
 
אבירמה בשמי היהלומים
הצצה לעולמה הקסום של יקירת המערכת אבירמה גולן
 
printsendcomment
 


אבירמה גולן

נכון שאנחנו לא עוסקים במאמרי דעה, אבל מדי פעם אנחנו לא מתאפקים ומפנקים אתכם בפנינים מהמודפס בעיתוני ארצנו, ופינה חמה ומיוחדת בלב יש לנו להוד מעלתה, אבירמה גולן, עם היציאות הבלתי נשכחות, הרגשות העזים וההברקות הפרשניות.

הפעם נזעקה הוד מעלתה להסביר לימין הקיצוני כי אל לו להאבק על השליטה בבית המשפט, מכיוון שהוא, הימין, ממילא שולט מזמן בכל רבדי החיים בישראל. בעיקר בתקשורת:

"על התקשורת אין כבר מה לדבר. רובה ככולה בידי האליטה החדשה. וחיי הרוח? הציבור והאקדמיה עסוקים בדיונים על מוחות בורחים ומוחות חוזרים, ובתוך ההמולה הלכה האליטה של הרוח ונכחדה. האוניברסיטאות מידלדלות, נוכחותם של פילוסופים, היסטוריונים, סוציולוגים, סופרים ומשוררים, אמנים והוגי דעות התאיינה, אין מי שיתייעץ עמם בסוגיות מוסריות וחברתיות חשובות, אין מי שיתייחס למאמריהם וליצירותיהם, והם חשובים כמתים. את מקומם של אלה תפסו - מי אם לא - הרבנים. כל הגיג שלהם מצוטט והופך למרכז הדיון הציבורי".

נו, מה נאמר. ניכרים דברי אמת. טורי הדעה של הרבנים אליקים לבנון ויצחק שפירא מציפים את שערי העיתונים וניתוחיהם המדיניים של הרב אבינר והרב דרוקמן פותחים כל מהדורת חדשות. מה יעשה הקהל שצמא לשמוע מה דעתו של דוד גרוסמן על ראש הממשלה, או של עמוס עוז על תהליך השלום, או של יורם קניוק על דת ומדינה? איפה אפשר לשמוע אותם?! 
 
    הדפסת כתבה print שלח לחבר send תגובה לכתבה comment
 
תגיות:

 
 
ידיעות נוספות
 
תגובות
 
 

facebookrsstwitteryoutube
הצטרפות לרשימת תפוצה
תגובות
תגובותהכי חדשהכי פופולרי
תגובות
 
 
פס
רוגטקה ניהול קמפיינים ברשת עיצוב ובניית האתר