חפשו אתנו בפייסבוק
 
 
 
   
 
 
עמוד הבית » "הארץ", עיתון ציוני
 
"הארץ", עיתון ציוני
עם מכירת חלק ממניותיו לנבזלין מתברר כי "הארץ" הוא בעצם עיתון ציוני
 
printsendcomment
 


ליאוניד נבזלין, מבעלי "הארץ". צילום: פלאש90

עם מכירת 20% ממניותיו לליאוניד נבזלין, הצהיר "הארץ" בפני הבעלים החדש על "העקרונות המערכתיים" המנחים אותו. הנה הם, בלווית הערות אגב של מערכת "לאטמה":

1. 'הארץ' הוא עיתון ציוני התומך בקיומה ובחיזוקה של ישראל כמדינה יהודית ודמוקרטית. (יהודית בלי דתיים אבל, ודאי שבלי חרדים, ודמוקרטית בלי ציבור בוחרים, אתם יודעים, רוסים, ימנים, כל מי שמפריע לבית המשפט להחליט החלטות).

2. 'הארץ' יקרא ויתמוך במאמצים להפוך את ישראל למתקדמת בתחום החינוך, המדע והתרבות. (כלומר, העיתון יקבע את תכנית הלימודים בישראל, כי הוא ציוני, כמובן, אבל לא ציוני מדי!).

3. 'הארץ' ישאף להפוך את ישראל למדינה מתקדמת ככל האפשר בתחום זכויות האדם. (ובראשן זכותם של ערבים להרוג יהודים ולהצטלם עם פרחים. "זכויות אדם", אגב, לא כולל זכויותיהם של פאשיסטים ג'יהאדיסטים וחובבי קיטש מטורף למיניהם).

4. 'הארץ' יתנגד לכל סוג של כפייה, כולל כפייה דתית. (למעט כפיית יהודים לצאת מבתיהם ולמסור אותם לגזלנים ערבים. זה כן. אה וכפיית קוראי העיתון לקרוא אך ורק על המציאות שהעיתון יעניק לה תעודת כשרות. גם זה).

6. 'הארץ' יתמוך במאמצים להגיע לשלום בין ישראל לשכנותיה הערביות". (אבל לא עם החמאסניקים. זה כבר מוגזם).

יכולנו להמשיך כך עוד ועוד, אבל הבנתם את רוח הדברים. וואלה הוא לא אתר שמאלני, "הארץ" הוא בכלל עיתון ציוני... הארכיון פרוש לפניכם, קיראו והחליטו בעצמכם. 

 

 

  

 
 
    הדפסת כתבה print שלח לחבר send תגובה לכתבה comment
 
תגיות:

 
 
ידיעות נוספות
 
תגובות
 
 

facebookrsstwitteryoutube
הצטרפות לרשימת תפוצה
תגובות
תגובותהכי חדשהכי פופולרי
תגובות
 
 
פס
רוגטקה ניהול קמפיינים ברשת עיצוב ובניית האתר