חפשו אתנו בפייסבוק
 
 
 
   
 
 
עמוד הבית » מצעד הטועים בדימוס
 
מצעד הטועים בדימוס
העובדה שאותם אנשים טעו באופן סדרתי לא מפריעה לידיעות אחרונות לקדם את משנתם
 
printsendcomment
 


תזכורת: בנובמבר 2003, בעיצומה של מתקפת הטרור על ישראל התפרסם ראיון עם ארבעה ראשי שב"כ לשעבר, ביניהם עמי איילון ויעקב פרי, שדרשו נסיגה משטחי יש"ע גם במחיר "אלטלנה שנייה". ראיון זה שהופיע בידיעות אחרונות, נחשב לאחד הטריגרים לתכנית הנסיגה מרצועת עזה, שאת תוצאותיה המרעישות ניתן לחוש כיום עד פאתי ראשון לציון. הרמטכ"ל לשעבר ומראשי יוזמת ז'נבה, אמנון ליפקין-שחק, פעל במשך השנים בכיוון של עידוד נסיגה ישראלית הן מיהודה ושומרון והן מהגולן. למותר לציין עד כמה התעקשותו האובססיבית לתת את הגולן לאסד נראית היום אווילית לאור המהומות בסוריה. הסכם הפיוס בין הפת"ח לחמאס ממחיש עד כמה מגוחכת כל קונספציה היוצרת הפרדה אידיאולוגית בין הארגון "הטוב" שאיתו הביטחוניסטים נפגשים היום לבין הארגון "הרע".  


לפני חודשיים, תחת הכותרת "מופקרים", הביא מוסף השבת של ידיעות אחרונות את דבריהם של עמרם מצנע, אורי שגיא ואמנון ליפקין-שחק. לא תאמינו, אבל כל אותם גנרלים לשעבר, ללא הבדלים בין שמאל לשמאל קיצוני, גינו באובייקטיביות את נתניהו. לפני מעט יותר משלושה שבועות התפרסמה היוזמה החדשנית של אנשי שמאל מוכרים שכונו "הביטחוניסטים" שקראו לפעול בהתאם ליוזמה הסעודית, יוזמת ז'נבה ומצע מר"צ. יומיים לאחר מכן, הופיע הראיון במוסף שבת עם יובל רבין מיוזמי התכנית (בתמונה למטה). האם התחדש משהו בשלושת השבועות מאז אותו ראיון, מלבד כמובן העובדה שהפרטנר מדמשק נראה פחות אטרקטיבי והפטנר מרמאללה מזכיר יותר את איסמעיל הניה? התשובה היא, לא. כלומר, כן, אבל רק דברים שמעידים שוב על קוצר ראותם של בעלי הדרגות לשעבר.

מחר אמורה להופיע כתבה בעיתון סוף השבוע של ידיעות אחרונות שבה יעקב פרי, אמנון ליפקין-שחק ודני יתום יזהירו אותנו שנתניהו מסוכן למדינה. אל דאגה, עברם ועתידם הפוליטי בקדימה, מפלגת העבודה ומפלגת המרכז לא מוזכרים, הם בסך הכל אנשי מקצוע. בדיוק כמו העיתונאים שמפמפמים לנו אותם.


 
    הדפסת כתבה print שלח לחבר send תגובה לכתבה comment
 
תגיות:

 
 
ידיעות נוספות
 
תגובות
 
 

facebookrsstwitteryoutube
הצטרפות לרשימת תפוצה
תגובות
תגובותהכי חדשהכי פופולרי
תגובות
 
 
פס
רוגטקה ניהול קמפיינים ברשת עיצוב ובניית האתר