חפשו אתנו בפייסבוק
 
 
 
   
 
 
עמוד הבית » המסע לטיהור הקרן
 
המסע לטיהור הקרן
הדרך לטיהור הקרן החדשה לישראל רצופה טעויות ואי דיוקים
 
printsendcomment
 

"אנחנו ממשיכים. הם לא יפחידו אותנו"- ראיון וכתבה בידיעות אחרונות על המאבק של הקרן החדשה לישראל ב"אם תרצו"

 

במוסף שבת של ידיעות אחרונות הופיע ראיון עם רחל ליאל, מנכ"לית הקרן החדשה לישראל. לשם שינוי, צריך לציין שהראיון כלל גם שאלות קשות, אלא שחלק מהתשובות לשאלות אלו היו לא מדויקות ואף שקריות. כך, ליאל טענה כי אף אחד מהארגונים שמקבלים מהקרן תמיכה לא הופיע בפני ועדת גולדסטון. האמת היא שונה בתכלית - בצלם, גישה,רופאים לזכויות אדם ועדאללה הופיעו גם הופיעו.

 

"לפני כשנתיים היתה 'אם תרצו' חלק מקואליציית המאבק בהפרטת הקרקעות שיזם נתניהו. ארגונים בתחום הצדק החברתי התארגנו וקיבלו מענק, וביניהם היתה גם עמותת 'אם תרצו'". חבל שליאל הסתפקה בסיפור הפנטסטי שהיא תרמה לאם תרצו ולא סיפרה כיצד הקימה את הארגון יחד עם עזמי בשארה. במילים אחרות, להד"ם. 

 

אורי משגב הידוע בחיבתו לארגונים ציוניים כמו התנועה האסלאמית כתב בידיעה שצורפה לראיון כי מנהיג אם תרצו, רונן שובל, היה ממוקם במקום לא ריאלי ברשימת האיחוד הלאומי בבחירות 2006. גם כאן קשה להאמין שמדובר בטעות תמימה. רונן שובל מעולם לא היה ממוקם ברשימת האיחוד הלאומי לא במקום ריאלי ולא במקום לא ריאלי. כמו אחרים, שמו עלה ללא ידיעתו לרשימת הבית היהודי שנועדה לאחד את המפד"ל והאיחוד הלאומי אך הוא לא הופיע בשום רשימה לבחירות.

 

   

 

  
    הדפסת כתבה print שלח לחבר send תגובה לכתבה comment
 
תגיות:

 
 
ידיעות נוספות
 
תגובות
 
 

facebookrsstwitteryoutube
הצטרפות לרשימת תפוצה
תגובות
תגובותהכי חדשהכי פופולרי
תגובות
 
 
פס
רוגטקה ניהול קמפיינים ברשת עיצוב ובניית האתר