חפשו אתנו בפייסבוק
 
 
 
   
 
 
עמוד הבית » שקופים
 
שקופים
תכנית התחקירים של ערוץ 2 חשפה כמה נערים מבולבלים, הרבה פעילי שמאל קיצוני בתחפושת ואף סקופ לרפואה
 
printsendcomment
 

"שתולים", ערוץ 2, נוער הגבעות

 

 

 

לאחר תחקיר '7 ימים' שבו נשתל עיתונאי בחוגי "הימין הקיצוני" ניתן היה לחשוב שהלקח נלמד. רק היה חסר שבערוץ 2 יציידו את תחקירנית התכנית בזקן לבן מצמר גפן, אף של ליצן וחולצה של כ"ך - אחרי הכל, לשלוח נערה בגילה של דניאלה וייס שהגיעה משום מקום להסתובב עם נערים בני- עשרה זה לא פחות מחשיד.

 

לא ברור אם כל נשואי התחקיר ידעו שהתחקירנית יעל היא שתולה או רק רובם, מה שברור הוא שאם כולם ידעו, אז ההסוואה והמצלמה הנסתרת חסרי כל ערך תחקירי. אם היו מעטים שלא היו מודעים למצלמה הנסתרת אז מתברר שוב שאפילו נוער הגבעות, הסמן שנחשב הקיצוני ביותר בימין, הוא די תמים. נכון, תפסו את חלקם אומרים שהם לא אוהבים ערבים, חלקם בנו חושות לא חוקיות, אחד עיכב קוטפי צמחים לא מוגנים עד הגעת המשטרה ואם מסתכלים היטב בפינת המסך הימנית ניתן לדמיין בבואה של ילד רוכב על אופניים ללא קסדה. בקיצור, לא משהו שלא ידענו. חשוב לציין שמסיבות טכניות והומניטאריות לא צורפה לכאן הקלטה של כל התכנית, אלא רק הקטע הטעון ביותר. אלא אם כן מחשיבים את הקטע המזעזע, שבו צולמה תושבת גוש עציון מפגינה בגלוי בצומת הגוש ומתרעמת על כך שנזרקו עליה אבנים.  

 

מי מאחורי התכנית? ברשימת התודות המופיעה בסוף התכנית מופיעים שרית מיכאלי מ'בצלם', דרור אטקס מ'שלום עכשיו' ועוד כמה ידידי התיישבות ידועים. בתכנית עצמה: הפדופיל האנרכיסט עזרא נאווי המוצג ללא גילוי נאות הובא כנראה בשל מומחיותו בנוער, אלימות ומה שביניהם. איש יוזמת ז'נבה והמתמודד לרשימת מר"צ, שאול אריאלי, הוצג כאיש צבא ואילן-צריך לדבר עם החמאס- פז כמומחה שיאזן את איש השמאל הקיצוני ואיש השמאל המאוד קיצוני. לשם ההגינות, נציין שגם פנחס ולרשטיין, מנכ"ל מועצת יש"ע לשעבר ,התראיין ותקף גם הוא את נוער הגבעות.

 

האם נראה אי פעם תכנית תחקירים שתחדור לתוך מעגלי השמאל הקיצוני ותדווח על מסוכנותם? נראה שאין צורך, מעגלי  השמאל הקיצוני כבר חדרו לתכניות התחקירים.        

 
    הדפסת כתבה print שלח לחבר send תגובה לכתבה comment
 
תגיות:

 
 
ידיעות נוספות
 
תגובות
 
 

facebookrsstwitteryoutube
הצטרפות לרשימת תפוצה
תגובות
תגובותהכי חדשהכי פופולרי
תגובות
 
 
פס
רוגטקה ניהול קמפיינים ברשת עיצוב ובניית האתר